გაყიდულია
Microtech Ultratech Flat Body 20th anniversary Bead Blast Standard Tanto
Sold Out
Out of stock
This item is currently out of stock.
Enter your email and we will notify you when the item is back in stock.
| Blade | Length – 8.6 cm, Tanto style |
|---|---|
| Steel | Bead Blasted, CPM-154 |
| Overall lenght | 21.3 cm |
| Weight | 102 g |
| Handle | "flat body", Aluminum |
| Opening mechanism | Automatic, Double action, From the front (OTF) |
| Condition | From a private collection |
| Made | USA |
| Made by |





























