გაყიდულია
Chaves Exclusive Redencion 229 Chisel Grind Black PVD Blade Bronzed anodized Titanium Handle
Sold Out
Out of stock
This item is currently out of stock.
Enter your email and we will notify you when the item is back in stock.
| Blade | Chisel Grind, Length – 9.2 cm |
|---|---|
| Steel | M390 |
| Overall lenght | 21 cm |
| Weight | 187 g |
| Handle | Titanium |
| Opening mechanism | from side, Mechanical |
| Condition | New |
| Made | By order of Chaves Knives, In China |
| Made by |































