გაყიდულია
Marfione Munro Custom Cypher D/E DLC Golden tan handle
Sold Out
Out of stock
This item is currently out of stock.
Enter your email and we will notify you when the item is back in stock.
| Blade | 10 cm |
|---|---|
| Steel | M390, With DLC coating |
| Overall lenght | 24.7 cm |
| Weight | 113 g |
| Handle | Aluminum, With tan coating |
| Opening mechanism | Automatic, Double action, From the front (OTF) |
| Condition | From a private collection |
| Made | USA |
| Made by |





























