გაყიდულია
Microtech Daytona D/E bronzed blade carbon fiber inlays-signature series
The Microtech Daytona D/E Bronzed Blade is a premium OTF (Out The Front) knife featuring a Double Edge bronzed blade, solid construction, and elegant Carbon Fiber Inlays. Ideal for both tactical use and collectors.
Sold Out
Out of stock
This item is currently out of stock.
Enter your email and we will notify you when the item is back in stock.
| Blade | Double-edged, Length – 7.8 cm |
|---|---|
| Steel | M390 |
| Overall lenght | 19 cm |
| Weight | 88 g |
| Handle | Carbon inserts, Choose: 6061 T6 Aluminum 6061 T6 Aluminum |
| Opening mechanism | Automatic, From the front (OTF) |
| Condition | New |
| Made | USA |
| Made by |





























