გაყიდულია
Microtech Glykon Bayonet bead blast Overlay Stonwashed standard Nickel Boron Internals
Sold Out
Out of stock
This item is currently out of stock.
Enter your email and we will notify you when the item is back in stock.
| Blade | A thorny plant, Length – 9.5cm |
|---|---|
| Steel | M390, With stonewashed finish |
| Overall lenght | 22.8 cm |
| Weight | 148 g |
| Handle | Aluminum, With titanium parts |
| Opening mechanism | Automatic, Double action, From the front (OTF) |
| Condition | New |
| Made | USA |
| Made by |






























