გაყიდულია
Microtech Makora D/E Signature Series Stonewash Full Serrated Nickel Boron Internals
Sold Out
Out of stock
This item is currently out of stock.
Enter your email and we will notify you when the item is back in stock.
| Blade | Double-edged, Length – 8.2 cm, With DLC coating |
|---|---|
| Steel | M390 |
| Overall lenght | 20.8 cm |
| Weight | 99 g |
| Handle | Choose: 6061 T6 Aluminum 6061 T6 Aluminum, With chaotic inserts, With DLC coating |
| Opening mechanism | Automatic, Double action, From the front (OTF), Nickel/boron internal mechanism |
| Condition | New |
| Made | USA |































