გაყიდულია
Microtech Sigil MK6
Sold Out
Out of stock
This item is currently out of stock.
Enter your email and we will notify you when the item is back in stock.
| Blade | 9.9 cm |
|---|---|
| Steel | ELMAX |
| Overall lenght | 22.8 cm |
| Weight | 141 g |
| Handle | Titanium |
| Opening mechanism | Mechanical |
| Condition | From a private collection |
| Made | USA |
| Made by |































