გაყიდულია
Rockstead Hizen Mirror polished ZDP-189 Black handle
Sold Out
Out of stock
This item is currently out of stock.
Enter your email and we will notify you when the item is back in stock.
| Blade | 7.3 cm, drop point style |
|---|---|
| Steel | Approximately 67 HRC hardness, Drop Point Style, ZDP-189 |
| Overall lenght | 17.7 cm |
| Weight | 68 g |
| Handle | A7075 duralumin, Anodized |
| Opening mechanism | Mechanical |
| Condition | From a private collection |
| Made | In Japan |
| Made by |































