გაყიდულია
Microtech Halo 2 drop point 2002
Sold Out
Out of stock
This item is currently out of stock.
Enter your email and we will notify you when the item is back in stock.
| Blade | drop point, Length – 10.1 cm |
|---|---|
| Steel | 154 CM |
| Overall lenght | 23.8 cm |
| Weight | 99 g |
| Handle | Aluminum |
| Opening mechanism | Automatic (OTF), Single-acting |
| Condition | From a private collection |
| Made | USA |
| Made by |




























