გაყიდულია
Microtech Hellhound Razor stonewashed Signature series SN100
The Microtech Hellhound Razor Stonewashed is a tactical OTF (Out The Front) knife featuring the exclusive Hellhound Razor Blade, Stonewashed finish, and Microtech’s Signature Series quality. Ideal for both professional use and collectors.
Sold Out
Out of stock
This item is currently out of stock.
Enter your email and we will notify you when the item is back in stock.
| Blade | 7.6 cm, Ruler style |
|---|---|
| Steel | M390, Ruler style, Stonewasher |
| Overall lenght | 20.3 cm |
| Weight | 102 g |
| Handle | Choose: 6061 T6 Aluminum 6061 T6 Aluminum |
| Opening mechanism | Automatic, Double action, From the front (OTF) |
| Condition | New |
| Made | USA |
| Made by |





























